विजयी रयाली गरिरहेका एमाले कार्यकर्ता माथि देविस्थानमा काग्रेसका कार्यकर्ताद्वारा आक्रमण

Everest Incitute

अछाममा स्थानिय निर्वाचन २०७९ अन्तर्गत नेकपा एमाले उम्मेदवार वडाअध्यक्षमा निर्वाचित भएपछि कार्यकर्ताले विजयी रयाली गरिरहदा काग्रेस कार्यकर्ताले आक्रमण गरेका छन । साँफेबगर नगरपालिका वडा नम्बर ११ देबिस्थानमा नेकपा एमालेबाट राम बहादुर बोहरा विजयी भएपछि बिजयी रयाली मनाइरहदा हंस बाहिनी माबि नजिक गैरागाउमा रयाली मनाइरहदा एक्कासी आक्रमण भएको बताईएको छ ।

घाइतेको को भनाइ अनुसार नेपाली काङ्ग्रेस का कार्यकर्ता ले आक्रमण गरेको हो । काग्रेस कार्यकर्ताको कुटाईबाट ६ जना घाईते भएका छन । जसमा ४१ बर्षका प्रेम लुहार, ५२ बर्षमा भान शिह खाती, ५० बर्षका झन्कर बि क, २६ बर्षकम मोति बोहरा, ३२ बर्षका मीन बहादुर बोहरा र ३५ बर्षका नवराज परियार घाइते भएका हुन । घाइते मध्ये नवराजको अबस्था गम्भीर भएकाले बयलपाटा अस्पतालमा सामान्य उपचार पछि थप उपचारका लागि धनगढी रेफर गरिएको छ ।

Health office
P & T Computers
Leave A Reply

Your email address will not be published.