साँफेबगर नगरपालिकामा गठबन्धनका ८ जना कार्यपालिका सदस्य निर्वाचित

साँफेबगर नगरपालिकामा नेपाली कांग्रेस र नेकपा एकिकृत समजवादिका तर्फबाट कार्यपालिका सदस्यका लागि उम्मेदवार बनेका उम्मेदवार निर्वाचित भएका छन । नगरका ९ वडा जितेको गठबन्धन र ३ वडा जितेको एमालेले मनाेनयन दर्ता गरेपछि नेपाली कांग्रेस र एकिकृत समाजवादिका उम्मेद्वार हरु ५३ मत सहित निर्वाचित भएका हुन ।

महिला कार्यपालिका सदस्यमा ५ जना र दलित तथा अल्पसंख्यकबाट ३ जना गरि ८ जनामा २ जना एकिकृत समाज्वदी र ६ जना नेपाली कांग्रेस बाट निर्वाचित भएका छन ।

निर्वाचित हुने उम्मेदवारमा महिला कार्यपालिका सदस्य विष्णा कुँवर्, राधा देवी साउँद, मिना केसि, देबसरा साउँदा थापा, उमा उपाध्याय रहेका छन । त्यसैगरि दलित र अल्पसंख्यक निर्वाचित सदस्यमा अनिल परियार, मुकेश मिजार, विनोद बहादुर भुल रहेका छन ।

साथै ८ जना कार्यपालिका सदस्यलाई निर्वाचन अधिकृत याम नारायण गौलिले आजै प्रमाणपत्र पत्र समेत वितरण गरेका थिए भने साँफेबगर नगरपालिकाका नगरप्रमुख राजेन्द्र बहादुर कुँवरले निर्वाचित कार्यपालिका सदस्य हरुलाई सपथ ग्रहण गराएका थिए ।

Health office
P & T Computers
Leave A Reply

Your email address will not be published.