चौरपाटी घुम्ती शिविर : ९११ जना नागरिकले नागरिकता र मतदाता नामावली सेवा लिए

कालू बोहरा : चौरपाटी गाउँपालिका सञ्चालन भएकाे नागरिकता तथा मतदाता नामावली शिविरबाट ९११ जनाले सेवा लिएका छन ।
जिल्ला प्रशासन कार्यालय अछाम, जिल्ला निर्वाचन कार्यालय र चौरपाटी गाउँपालिकाको समन्वय तथा सहजिकरणमा शुक्रबार देखि सञ्चालन भएकाे शिविरबाट गाउँपालिकाका ५८० जनाले नयाँ नागरिकता र ३३१ जनाको फोटो सहितको मतदाता नामावलीका लागि नाम दर्ता गरिएकाे चाैरपाटी गाउँपालिकाले जनाएकाे छ ।

Everest Incitute

सदरमुकाम मंगलसेनमा हुने सेवा गाउँपालिकामै पाए पछि लाभग्राही खुशि भएका छन । गाउँपालिकाकाे दुर दराजका वस्ती बाट मंगलसेन पुग्न दुई दिन सम्म लाग्ने गरेकाे तथा सामान्य त्रुटि भए पनि रित्तो हात फिर्ता हुनु पर्ने समस्या रहेकाे थियाे ।

एक जनाकाे नागरिकता वनाउन कम्तिमा चार, पाँच हजार भन्दा बढी रकम खर्च हुनेकाे गरेकाे थियाे गाउँपालिकामै शिविर वस्दा सामान्य परिवारलाई समेत आर्थिक अवस्था सहुलियत भएकाे स्थानिय दिल बहादुर साउदले बताउनु भयाे ।

Health office
P & T Computers
Leave A Reply

Your email address will not be published.