गायक रावलको दोस्रो गित “सम्झना आउछकी” सार्वजनिकः भिडिओ सहित

कमल रावल असोज ८ अछाम ।

गायक लोकमान बिरही रावलको दोस्रो देउडा गित ” बजारमा सार्वजनिक भएको छ । अछाम जिल्ला बान्नीगढी जयगढ गाउपालिका वडा नम्बर ५ कालिका सुगालि निवासी गायक रावलको दोस्रो कोसेलीको रुपमा माया प्रितिमा आधारित “सम्झना आउछकी” गित बिशेष फिल्मसको अफिसियल युटुब च्यानलबाट सार्वजनिक भएको हो ।

Everest Incitute

रावलले शब्द संगीत भर्नु भएको गितमा स्वर स्वयम रावल तथा चर्चित देउडा गायिका शोभा थापाले भर्नु भएको छ । सो गितको निर्देशक भिम बिस्ट अछामी रेखा लयगायक नेत्र परियार, एरेन्ज बिजय थापा, छायांकन पि आर जोशी, तथा अभिनय रमेश रावल, लोकमान बिरही रावल बर्षा भन्डारी र बाल कलाकारको भुमिका मुर्दुल बिस्ट र प्रतीक्षा रावल निर्वाह गरेका छन ।

गत बर्ष दशै तिहारलाई मध्येनजर गर्दै “प्रदेश मेरा भाग” पहिलो प्रस्तुतिमा बजारमा आएको रावलको गित जिकै चर्चामा आएको थियो । युटुबमा सार्वजनिक भएको १ दिनमै थुप्रै दर्शक तथा स्रोता गितलाई मन पराएकाले सबैलाई सल्लाह दिन रावलले आग्रह गर्नु भएको छ ।

हेर्नुहोस, गितको म्युजिक भिडियोः

Health office
P & T Computers
Leave A Reply

Your email address will not be published.